Napište mi dotaz
napis2.png
الخطوة الأولى للنجاح هي في تحديد الهدف
הצעד הראשון לניצחון הוא בהגדרת המטרה
První krok k úspěchu je určit cíl
Skupinové a individuální kurzy v Praze. Konzultace - tlumočení.
Mgr. Jassan Shadafnh
tel.: 773 194 705
jassan.shadafnh@gmail.com
Místo výuky:

Palác Charitas, Karlovo náměstí 5,
stanice metra "B" Karlovo náměstí, řada tramvají, autobusů
Jmenuji se Jassan Shadafnh a pocházím z Izraele. V České republice jsem delší dobu, úspěšně jsem zde vystudoval práva na Univerzitě Karlově a v současné době vyučuji arabský a hebrejský jazyk, tlumočím a překládám texty.
jassan shadafnh.jpg
S výukou arabského a hebrejského jazyka mám různorodé zkušenosti. Mojí velkou výhodou je, že vzhledem ke svému původu jsem rodilý mluvčí obou těchto jazyků a zároveň studia v České republice a pobyt zde mi umožnily naučit se také plynně česky.
 
Učím jednotlivce i malé skupiny do šesti osob. Při výuce kladu důraz na důvody, z jakých se student začíná učit, například pokud se chcete dorozumět arabsky v průběhu Vašich dovolených v Egyptě, je pro Vás nejvýznamnější právě konverzace, pokud se učíte hebrejsky, protože potřebujete tento jazyk kvůli Vaší práci, je pro Vás důležité se nejen dorozumět, ale i dobře psát, rozumět náročnějším textům. Přes všechny tyto odlišnosti výuka neztrácí svou komplexnost a znalost čtení, psaní, porozumění i schopnost konverzace je vždy její součástí.
 
Při výuce používám existující učebnice včetně své vlastní i své materiály, které tvořím individuálně podle potřeb studenta. 
 
Kromě výuky nabízím také tlumočení a překlady, nabízím konzultace pro samouky, kteří nechtějí pravidelně navštěvovat výuku.
               
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one